Hej kochani. 


Dość dawno mnie tu szczerze mówiąc nie było i trochę dziwnie się czuję wracając po tak długiej przerwie. Niemniej jednak bardzo się cieszę, że do was w końcu wracam. W ostatnim czasie bardzo dużo się u mnie działo. Spróbuję to dzisiaj w skrócie opisać, bo jest tego dość sporo.

Co takiego ciekawego wydarzyło się u mnie w 2020?


Od września jestem w klasie maturalnej, więc nauki jest dość sporo, a przez zdalne mam wrażenie, że jest jej o wiele więcej niż normalnie. W między czasie prowadzę drugiego ( prywatnego) bloga o tematyce lifestylowej i instagramaTym mediom ostatnimi czasy poświęcam dość dużą ilość czasu. W 2020 roku mój blog miał duży przyrost wejść ( o tym pisałam tutajwiec jemu poświęciłam największą ilość wolnego czasu. 

W 2020 przeprowadziłam aż 4 wywiady:

1. Z Filipem Cembalą

2. Z Mają Gadzińską

3. Z Weroniką Walenciak

4. Z Krzysztofem Kowalskim

W dodatku napisałam post pomocny osobą, które są jeszcze nie zdecydowane w kontekście założenia bloga ( jak ktoś się jeszcze wahał to zapraszam tutaj) czy też recenzję hitu Netflixa 2020 czyli Gambit Królowej.

To tyle z podsumowania mojego bloga, na którego tak samo bardzo zapraszam jak na tego. 


Kilka słów o instagramie.

W 2020 po raz pierwszy przełamałam się i zaczęłam nagrywać mówione instastories na swoim koncie. W sumie przez pewien okres czasu prowadziłam nawet 2 konta na instagramie. Jedno miało opisywać to co się dzieje na blogu ( znajdziecie je tutaj), natomiast te drugie to co się u mnie dzieje ( to konto znajdzie tutaj)

Stety niestety to pierwsze konto, które miało należeć do bloga podupadło ze względu na znikome zaangażowanie i wrzucam tam tylko i wyłącznie posty informacyjne o nowych wpisach na blogu ( pewnie o tym też wrzucę). 

Natomiast na prywatnym dość sporo się dzieje i jego staram się rozwinąć. Chociaż ostatnio też zaangażowanie spada, to tam staram się walczyć. Na tym koncie pokazuje m.in. ciekawe miejsca z wyjazdów, informacje o nowych postach na blogu. 


 
Co jeszcze ciekawego mnie spotkało mnie w 2020?

Miałam okazję spotkać się z Izą po prawie...... 2 latach nie widzenia się. Co mnie bardzo cieszy. Mam nadzieję, że następne spotkanie będzie po krótszym niż 2 lata czasie. Obchodziłam 18 urodziny. 


Podsumowując......

Ten rok jak dla mnie był dość dobry. Działo się dość dużo ciekawych rzeczy. Mam nadzieję, że będę tutaj bardziej aktywna niż w zeszłym roku. 


Cele na nowy rok:

Rozwijać jeszcze bardziej mój blog 


Rozwinąć prywatnego instagrama 
Być tutaj bardziej aktywna. Ściskam 
Lifestyle Girl

Ps wpadajcie też na podsumowanie u Izy Brak komentarzy:

Szanujmy siebie nawzajem, nie hejtujmy, zachowujmy chociaż podstawy kultury. Jeżeli mamy coś krytykować to róbmy to w sposób konstruktywny, który nie obraża innych