Trzy Typy Facetów, po których możesz przestać randkować...…


 Każda z nas miała pewnie okazję spotkać w swoim życiu różnych chłopaków, partnerów. Mamy z nimi różne wspomnienia. Niemniej dzisiejszy  chcę Wam opowiedzieć o swoich przygodach miłosnych, a konkretniej o typach mężczyzn, przed którymi  warto uciec. Szkoda przecież  naszego cennego czasu, siły  i emocji na  tych różnych popaprańców!  


------------------------------------------------------------Typ Macho 


Ten Typ mężczyzny  na początku, aby Was zdobyć, będzie obiecywał złote góry.  Zacznie się niewinnie. Najpierw kino, restauracja, potem kwiaty i pomyślicie „Tak to ten jedyny”. Niestety to tylko są pozory, bo prawda jest taka, że starają się, dopóki nie uda im się Was zdobyć (zaciągną Was do łóżka i  zaliczą jako kolejne trofeum do kolekcji).  Ich znakiem wyróżniającym się jest też to, że uwielbiają mieć zupełną kontrolę  nad Wami. Oczekują, abyście  w każdym momencie były  na ich zawołanie i spełniały ich zachcianki.  Do kobiet oni podchodzą  bardzo przedmiotowo, nie liczą się z nimi, a przecież my również jesteśmy ludźmi.Typ Maminsynek 


Ten typ mężczyzny będzie cały czas pod wpływem własnej matki.  Powiem Wam, jak to wyglądało u mnie. Zacznę może od tego,  że  od początku nie byłam tolerowana przez  jego matkę. Ciągle uważała, że wykorzystuję  jej syna i  jestem  „Panią lekkich obyczajów”. Byłam osobiście bardzo na nią cięta. Po pewnym czasie z moim byłym  pojawiła się decyzja, żeby wspólnie zamieszkać, i tu zaczęła się jazda.  Zaczęło się robić coraz więcej kłótni, których czynnikiem  była jego mama.  Planowała mu nawet, co ma robić nawet w ciągu dnia,  pomimo to, że już jest dorosły. Podczas mojej nieobecności  opowiadała mu mnóstwo głupot na mój temat  i w taki oto sposób sprawiła, że jej syneczek  z dnia na dzień spakował się  i  zostawił mnie tak bez wyjaśnienia. Nie żałuje tego, co się stało, ale PAMIĘTAJCIE, NIE PAKUJCIE SIĘ W TAKIE ZWIĄZKI!!! 

-----------------------------------------------------------------------------------------------


Typ Artysty


Ten Typ mężczyzny jest moim ulubionym.  Ci mężczyźni są wrażliwi, ale często też nie się śmiali i jednocześnie niezdecydowani.  Opowiem Wam  na moim przykładzie z życia. Swojego czasu chodziłam na Bluesa i tam poznałam..... no właśnie kogo ? Barmana, gitarzystę zespołu ciężko określić był wielofunkcyjny. Przez  jakieś dobre trzy miesiące flirtowaliśmy  ze sobą. Pewnego dnia mnie odnalazł na Facebooku i później zaprosił na randkę. Wszystko  układało się spoko, ale  po namiętnym pocałunku, jakby czar prysł. Później był wobec mnie oschły i zimny, udawał, że nic się nie stało. Nie wiedziałam totalnie, na czym stoję i co się wydarzyło. 
Strasznie to mnie  wstrząsnęło.  Po jakimś czasie  ja już zapomniałam o temacie i  umówiłam się tam na randkę. Ten, jak mnie zobaczył z innym, to o mały włos  się nie pobił  z moim znajomym!  Co nim kierowało ? Nie wiem. Nie dowiedziałam się, skąd ta zazdrość wynikała czy to nie zdecydowanie, czy coś innego ? 


TEN TYP WARTO UNIKAĆ, JEŻELI NIE CHCESZ, ŻYĆ W NIEPEWNOŚCI!!!
PODSUMOWANIE


Prawda jest taka, że  NIE MA IDEAŁÓW.  Każda z nas  ma w głowie jakiś taki swój idealny typ mężczyzny, ale nie pokrywa się on często z rzeczywistością.  Na przykład marzymy o wysokim umięśnionym  brunecie, który będzie nas kochał, szanował i kupował kwiaty codziennie, a tymczasem zakochujemy się w mężczyznach, którzy odpowiadają  nam pod względem charakteru. 
 

Podsumowując te trzy typy mężczyzn, tylko jeden mógłby się zmienić i coś w sobie przepracować.   Wiecie, który to typ ? Artysta. Typ artysty może się zmienić pod warunkiem, że będzie tego chciał, będąc w związku z tą drugą osobą. 


Pamiętajcie!  Związek to jest ciągła praca nad sobą.
Wrzucam Wam tutaj też filmik od SoSpecial, gdzie opowiada  o  swoich 6 Typach Mężczyzn, na których musisz uważać. :)Ściskam i całuje.

Wasza  Miss_is_Bella😍 
 


Brak komentarzy:

Szanujmy siebie nawzajem, nie hejtujmy, zachowujmy chociaż podstawy kultury. Jeżeli mamy coś krytykować to róbmy to w sposób konstruktywny, który nie obraża innych