Sytuacja Pandemiczna w kraju powoli się stabilizuje, a co za tym idzie? Otworzą hotele. Podejrzewam, że sporo osób ucieszy się z tego faktu w tym ja. Myślę, że każdy z nas marzy już o tym, aby na chwilę wyrwać się z szarej rzeczywistości i zapomnieć o  wszelkich troskach. Dzisiaj chciałabym  Wam opowiedzieć o małym urokliwym nadbałtyckim  miasteczku, jakim jest Ustka. Uważam, że jest to idealne miejsce na spędzenie  swoich wakacji 2021, ponieważ można  się tam wyciszyć, ale też i jednocześnie przeżyć przygodę życia.  
Zapraszam w Podróż!😊


Noclegi w Ustce:


 Pierwszą rzeczą, jaką załatwiamy, jak wyjeżdżamy gdzieś, są noclegi- Tutaj Wam wrzucę parę propozycji noclegów w Ustce,  gdzie warto się zatrzymać. Myślę, że każdy z Was znajdzie tutaj coś dla siebie.😊

GRAND LUBICZ USTKA


Jest to  hotel pięciogwiazdkowy, w którym poczujecie się naprawdę wyjątkowo i poznacie, co to jest prawdziwy relaks. Hotel posiada  w swojej ofercie dostęp do centrum odnowy biologicznej, spa, park wodnego, pubów, pokoju przedszkolaka i placu zabaw. Dodatkowo znajduję  się  zaledwie parę minut spacerkiem od plaży. Jest zdecydowanie wart uwagi. 


Tutaj też zostawię Wam linka do tego hotelu na Booking.com 

Nocleg Ustka-Grand Lubicz PENSJONAT FREGATA

Jest to urokliwy pensjonat znajdujący się tuż przy samej plaży. Jest idealny dla osób, które chcą zjeść pyszne śniadanie na balkonie przy szumie fali i  skrzeku mew. 
Tutaj zostawiam link do Fregaty.


Nie Zapominajmy o Kwaterach Prywatnych 😊.


KWATERA  PRYWATNA  ALOZA


Jest oddalona troszkę od morza, ale jednocześnie nowoczesna i gustowna, Może trafi Wasze serce?Tutaj Link do ALOZY
--------------------------------------------------------------

Atrakcje w Ustce 2021

1. Latarnia Morska- 

Jest to budowla, która powstała w XIX w.  i pomimo zawirowań wojennych, zachowała się w stanie prawie idealnym bez większych renowacji.  Znajdziemy ją tuż przy wejściu do portu. Dodatkowo z góry możemy podziwiać całą Ustkę. Ten widok zapiera dech w piersiach.  Zobaczcie sami 😊.
 
2. Festiwal Wiatru Ustka w tym roku 24.07.2021 

Podczas tego festiwalu, przypływa sporo zagranicznych  statków, które można oglądać w porcie. Dodatkowo też odbywają się różne pokazy lotnicze, które zahaczają o pirotechnikę oraz są  wtedy różnego rodzaju koncerty. Tutaj pod spodem załączę Wam filmik z Festiwalu Wiatru z roku 2019.
3. Mistral Festiwal  3.07-4.07.2021 

Jest to festiwal, w którym aktorzy z teatrów przenoszą się na Usteckie ulice. Jest to głównie sztuka współczesna. Czasami się zdarza, że wciągają widzów na scenę, więc jeżeli marzyliście chociaż przez chwilę, żeby być gwiazdą, to jest Wasza Szansa!

4. Grand Lubicz Festiwal Światła 9.07-10.07 

Podczas tego  festiwalu zobaczycie przepiękne  kombinacje świetlne. Często też opowiadają one jakąś historię Ustki i robi to naprawdę efekt WOW!

5. Statek Piracki, wycieczkowy Dragon  

Tutaj na tym statku przeżyłam swoją przygodę życia. Wsiadłam na statek i na początku było całkiem w porządku.  Potem jak wypłynęliśmy na otwarte morze, zaczęła się jazda. Przez to, że fale były takie średnie to statek zaczął się mocno przechylać. Byłam przerażona, bo strasznie się przechylał. Ciężko było utrzymać  równowagę, a stoliki, które tam były zaczęły się przewracać.  Błędnik  mi wysiadł totalnie po tym rejsie.  Na szczęście Ci Piraci trzymali mnie dzielnie, abym nie poleciała. 

Właśnie Piraci! Barbarossa i Czarnobrody to duet idealny. Na pewno jak wsiądziecie, to dostaniecie dawkę pozytywnej energii  oraz super poczucia humoru! Taki rejs jest świetną przygodą.

6. Motylarnia- 

Jest to idealne miejsce dla miłośników motyli, ale i nie tylko. Mamy możliwość również  na bliski kontakt z nimi. Potrafią nawet na Ciebie siadać i są w różnych kolorach tęczy! Będzie to świetna atrakcja dla dorosłych i dzieci!


7. Muzeum Figur Woskowych- 

Jest to bardzo fajne muzeum, gdyż znajdziemy tam różne figury woskowe  legend z  zagranicznych  filmów czy piłkarzy. W środku znajdziemy również dużo atrakcji dla dzieciaków. 

-----------------------------------------------------------------------------------------

Najlepsze Miejsce na Kawę w Ustce ANI&ANI

W Ani&Ani można w spokoju  napić się kawy, herbaty czy osłodzić sobie  szarą rzeczywistość. Jest to idealne miejsce, aby w spokoju  pozbierać myśli, czy spotkać się ze znajomymi. Dodatkowym atutem jest to, że znajduje się w samym przepięknym centrum Ustki. 


PODSUMOWANIE

Jeżeli Jeszcze nie byliście w Ustce  to Zapraszam! Zobaczcie ile tu ciekawych rzeczy. W te wakacje 2021 na pewno nie będziecie się nudzić! A jeżeli już byliście, to podzielcie się wrażeniami w komentarzach. 


Całuje i ściskam. 
Wasza miss_is_bella

Brak komentarzy:

Szanujmy siebie nawzajem, nie hejtujmy, zachowujmy chociaż podstawy kultury. Jeżeli mamy coś krytykować to róbmy to w sposób konstruktywny, który nie obraża innych