Wiele z nas zapewne ma taki problem, jak wszystkie kobiety, czyli „W co ja mam się ubrać?”. Teraz długo siedziałyśmy w domu i naszym najelegantszym strojem były stylowe dresy z  lampasami. Przyszło nam jednak wyjść z naszej jaskini i poznać nowy, wysoki świat, jakim jest Teatr. Pojawia się  świetna okazja, żeby założyć coś eleganckiego i się  dowartościować.  Otwieramy szafę i nic....  przeglądamy nasze sukienki  i ta za mała, ta ma brzydki wzór. Nie ma nic totalnie szałowego. 

W związku z tym, że mój chłopak zaprosił mnie z okazji urodzin do Teatru Muzycznego  Roma na najnowszy tytuł  Waitress, pojawiło się pytanie, co założyć. W dzisiejszym poście chcę Wam pokazać parę propozycji  stylizacji oraz makijaży. 
Zapraszam!😊
  1. Mała  Czarna- Mała czarna jest stylizacją zawsze uniwersalną. W czerni zazwyczaj wyglądamy szczuplej, a dodatkowo wyglądamy bardzo klasycznie. Ten zestaw nigdy nie zawodzi.

Link do sukienki
Link do kolczykówLink do naszyjnika2. Sukienka  koktajlowa — Tutaj w miarę panuje dowolność. Możecie założyć wszystkie kolory, oprócz tych neonowych. Nie są one wskazane. Raczej w teatrach panują  kolory stonowane. Dodatkowo dobrze pamiętać, aby zasłonić ramiona albo mieć marynarkę.


Link do różnych sukienek koktajlowych zostawiam wam tutaj. :)
Tutaj link do biżuterii


3. Komplety Garniturowe + szpilki — Takie komplety zwykle są bardzo eleganckie. Do tego, jak założycie szpilki, to dodacie sobie elegancji i optycznie wydłużycie nogi.

* Szpilki zazwyczaj  dobierajcie kolorystycznie do stroju. Dodatkowo nie zapomnijcie też o wygodzie i odpowiedniej wysokości tych obcasów, w których czujecie się dobrze.

Mam nadzieję, że któraś z tych stylizacji przypadła Wam do gustu. 😊 Dajcie znać, czy już byliście  w tym roku w teatrze, czy może jednak macie dopiero w planach. Dajcie też znać czy macie też tak, że w szafie totalnie nic, a wyjście niedługo.Ściskam. 
Miss_is_bella

Brak komentarzy:

Szanujmy siebie nawzajem, nie hejtujmy, zachowujmy chociaż podstawy kultury. Jeżeli mamy coś krytykować to róbmy to w sposób konstruktywny, który nie obraża innych