W dzisiejszym świecie każdy z nas jest zabiegany. Każdy goni za pieniędzmi, imprezami, znajomymi, a gdzie w tym wszystkim znajdujemy czas dla siebie? No właśnie  i w tym tkwi problem. Nagle po pewnym czasie orientujemy się, że kurczę dobrze by było być z kimś, żeby móc swoje szczęście i radość  dzielić na pół. Myślę, że większość z nas lubi napić się ciepłej herbaty z ukochanym i opowiedzieć mu cały przebieg dnia (Przynajmniej ja tak mam 😊).
Portal Randkowy 

Gdzie jednak znaleźć tego ukochanego skoro jest wszystko pozamykane, a mimo to my wciąż zabiegani?  Tutaj wychodzą nam naprzeciw portale randkowe. Dzięki temu można zrobić wstępną selekcję,  kto nam się podoba, a kto nie. Niby mówi się, że nie powinniśmy  patrzeć tylko i wyłącznie na wygląd, a na charakter. W rzeczywistości sprawa wygląda zupełnie inaczej. Mianowicie  najpierw musimy dojrzeć w tej osobie to coś, co  nas intryguje głównie w jej wyglądzie, a potem decydujemy się na to, czy do niej napisać, czy nie. 

Drugim ważnym aspektem  myślę, że jest to, aby określić, czego szukamy na portalu randkowym,  bo każdy poszukuje czegoś innego. Jedni poszukują miłości, drudzy seksu, a jeszcze inni przyjaźni.

 Trzecim punktem w tym całym randkowaniu jest opis profilu.  Im bardziej oryginalny opis, tym większa szansa, że się komuś spodobasz, bo go zainteresujesz  swoją osobą. 


Znalazłaś swoje Dopasowanie 💓💋!Randki- PLUSY I MINUSY  • Jeżeli już znalazłaś swoje pierwsze dopasowanie to super. Teraz jest odpowiedni moment, aby trochę go poznać. Piszecie, Piszecie i świetnie Wam idzie rozmowa, więc umawiacie się na randkę. Bańka mydlana ku Twojemu zaskoczeniu pęka. Często okazuje się, że w rzeczywistości ta osoba podaje się za kogoś innego. Wydawało ci się, że jest zabawny, towarzyski, a nagle okazuje się, że nie macie wspólnych tematów do rozmów i powstaje problem.
  • Spotykacie się ze sobą, wszystko się układa. Zaczynasz się angażować i widzieć jakoś tę relację. Jednakże po czasie orientujesz się, że twoja wizja różni się od jego. Rzeczywistość niestety bywa okrutna. Okazuje się, że on ma wobec Ciebie złe intencje. Wobec tego po prostu zostaw to i nie idź w to dalej!

  • Często też bywa tak, że mężczyzna Was strasznie czaruje. Musicie być czujne! Kupuję  Wam kwiaty, prezenty i zrobi wszystko, abyście mu uległy. Później, jak to już się stanie, to po prostu traci  zainteresowanie.

Jednocześnie zapraszam Was do wpisu, w którym opisywałam typy mężczyzn, z którymi warto  nie randkować.
Link do niego znajdziecie TUTAJ.
Brak komentarzy:

Szanujmy siebie nawzajem, nie hejtujmy, zachowujmy chociaż podstawy kultury. Jeżeli mamy coś krytykować to róbmy to w sposób konstruktywny, który nie obraża innych